12.500 m2 alanda kurulmuş olan Modern Saraylar Hotel otel alkolsüz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.


HOTEL
TÜRKİYE
ANTALYA
AVSALLAR MAH. KATRANCI CAD. NO: 13
+90 242 517 28 58

Genel Bilgiler

Modern Saraylar Hotel Antalya, Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Arzu ederseniz tesis içerisinde bilardo, bowling oynayabilirsiniz.

12.500 m2 alanda kurulmuş olan Modern Saraylar Hotel otel alkolsüz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant ile yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.

Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde yer alan hamam, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Tatiliniz süresince bisiklet gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Otel Antalya Havalimanı’na 103 km, şehir merkezine Alanya 25 km Avşallar 2 km uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, güzellik salonu, kuaför, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.