1996 yılından beri alternatif turizm alanında aktif olarak faaliyet gösteren tecrübeli turizmciler olarak, bilgi ve birikimlerimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 2015 yılında Yelken Group bünyesinde A grubu acenta olarak faaliyete geçmiş bulunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları, otel rezervasyon hizmetleri, iç ve dış hatlarda uçak bileti ve vize işlemleri hizmetlerini profesyonel kadromuz ile sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Tüm çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde sizlerin beklenti, ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutarak, uygun fiyatlarla, huzurlu ve güvenli seyahatler sunmak gayesi içerisindeyiz.

Amesya Tour olarak, yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları, otel rezervasyon hizmetleri, iç ve dış hatlarda uçak bileti ve vize işlemleri hizmetlerini profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yurt içinde ve yurt dışında kültürel, tarihi ve manevi değerlere sahip mekanlara turlar düzenleyerek sizlere aileniz ile birlikte farklı ve güvenilir tatil imkanları sunmaktayız. Turlarımızı deneyimli rehberler ve görevlilerimiz refakatinde gerçekleştirmekteyiz.

Aileniz ile birlikte her detayıyla güzel, nezih ve farklı bir tatil geçirmeniz için Alternatif tatil turları düzenlemekteyiz. İslami otellere Amesya Tour farkıyla rezervasyon yaptırabilir, uygun fiyatlarla huzurlu ve güvenli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. İnanç turizmi sektöründe Hac ve Umre ibadetlerinin değerli hocalar eşliğinde eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak için titizlikle çalışmaktayız. Uçak bileti, vize hizmetleri ve otel rezervasyonlarını en uygun fiyatlara kısa sürede sizlere sunarak, mübarek topraklarda huzur ve güvenle ibadetlerinizi yapabilmeniz için deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Tüm çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde müşterilerimizin beklenti, ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutarak, ilkeli ve sorumlu bir hizmet vermek amacıyla ilerlemekteyiz.